e-shop e-shop

MAXIMÁLNÍ CHLADÍCÍ VÝKON (L/HOD)

30

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

ANO

POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ (KS)

2

115V/60Hz

Hlavní předností výčepního zařízení PYGMY 25/K EXCLUSIVE 2x KOHOUT NEW GREEN LINE je bezesporu moderní a elegantní vzhled . Navíc je to jediný dvoukohoutový kompaktní přenosný chladič řady PYGMY a nejmenší dvoukohoutové chladící zařízení na trhu, což jej staví do zcela výjimečné pozice. Jeho využití naleznete především na místech, kde na vzhledu skutečně záleží. I proto je přední podsvětlený panel zcela ve vaší režii tak, aby se co nejvíc hodil pro příležitost, kde bude výčepní zařízení použito. Své místo tak najde především na menších privátních akcích, prezentacích a setkáních.

Výhody a užitečné vlastnosti

  • DESIGN – Chladič má luxusní provedení s podsvětleným čelním panelem a čistými nerezovými linkami, které nevtíravě podtrhují celkovou eleganci.
  • INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVY – Motiv čelního podsvětleného panelu si můžete sami navrhnout nebo vám s tím rádi pomůžeme. Základní barva podsvětlení je bílá, na vaše přání jsme schopni panel podsvítit i jinými barvami.
  • GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.
  • PRODLOUŽENÉ CHLADICÍ SMYČKY – Díky inovovanému vnitřnímu prostoru chladiče se nám podařilo prodloužit celkovou délku chladících smyček na 19 metrů, a díky tomu zvládnete s tímto chladičem bezproblémově natočit dvě dokonale vychlazená piva o objemu 0,4 l za sebou.
  • TERMOBLOK LINDR – Moderní kompresorová chladící jednotka využívající vstupní energii k přímému převodu na chlad. Tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.
  • NEREZOVÁ KONSTRUKCE – Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti chladičů PYGMY 25/K EXCLUSIVE 2x KOHOUT NEW GREEN LINE.
  • VÝBAVA – Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohouty, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.
  • VZDUCHOVÝ KOMPRESOR – Model je vybaven kvalitním vestavěným vzduchovým kompresorem, který se díky tichému chodu hodí i na komornější akce, aniž by rušil okolní atmosféru.
  • CERITIFIKÁT - Chladič splňuje nejpřísnější bezpečností a hygienická kritéria, což dokazuje celá řada certifikací, které obdržel. Ať už tu ze zkušebny UL zaměřené na kvalitu a elektrickou bezpečnost, nebo NSF týkající se vysokých hygienických standardů, obě pro americký i kanadský trh. Zároveň disponuje certifikátem ekologického chladiva R290, tedy je šetrný k přírodě.
vykres

Technické informace

PYGMY 25/K Exclusive-us 2x kohout Green Line

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (HP)

1/5

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (W)

390

MAXIMÁLNÍ CHLADICÍ VÝKON TO 0°C / TK45°C (L/HOD)

30

PRŮBĚŽNÝ CHLADICÍ VÝKON (L/HOD)

25

TEPELNÝ SPÁD T (°C)

10

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

ANO

TLAK VZDUCHOVÉHO KOMPRESORU (BAR)

automaticky 2,8-3,2

POČET KOHOUTŮ (KS)

2

POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ (KS)

2

DÉLKA CHLADICÍ SMYČKY (M)

9

PRŮMĚR CHLADICÍ SMYČKY (MM)

7x8

PŘÍKON (W)

402,5

JMENOVITÝ PROUD (A)

3,50

HMOTNOST (KG)

20.5

TYP CHLADIVA

R290

NAPĚTÍ

115V 60Hz~1

PŘIPOJENÍ NÁPOJ

Rychlospojka 9,5mm (3/8")

PŘIPOJENÍ VZDUCH

Rychlospojka 8mm (5/16")

ZÁKAZNICKÉ VOLBY

MOTIV SVĚTELNÉHO PANELU

ANO

Přednosti modelu PYGMY 25/K Exclusive-us 2x kohout Green Line

INDIVIDUALNÍ ÚPRAVY

INDIVIDUALNÍ ÚPRAVY

Možnost volby vlastního motivu na podsvícený čelní panel.

OVLADACÍ PRVKY

OVLADACÍ PRVKY

Ovládací prvky na zadní části zařízení.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR

Model je vybaven kvalitním, tichým, vestavným kompresorem, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

DVOUKOHOUTOVÉ PROVEDENÍ

DVOUKOHOUTOVÉ PROVEDENÍ

Díky unikátnímu technologickému provedení tento chaldič umožňuje točit najednou dva na sobě nezávislé nápoje (pivo, cider, prosecco atd.)

CERTIFIKACE

CERTIFIKACE

Chladič splňuje nejpřísnější bezpečností a hygienická kritéria, což dokazuje celá řada certifikací, které obdržel. Ať už tu ze zkušebny UL zaměřené na kvalitu a elektrickou bezpečnost, nebo NSF týkající se vysokých hygienických standardů, obě pro americký i kanadský trh. Zároveň disponuje certifikátem ekologického chladiva R290, tedy je šetrný k přírodě.

STÁHNĚTE SI PRODUKTOVÝ LIST

Návod Luxusní výčepní zařízení - video

Luxusní chladiče

Pro ty, kdo se nespokojí s kompromisem, máme řadu luxusních výčepních zařízení. Spojují ladné křivky nerezové oceli, leštěných plastů s dřevěnými skelety z tvrdého dřeva.

Videonávod

Jak zapojit dvoukohoutové výčepní zařízení LINDR za použití vestavěného vzduchového kompresoru.

Může se ještě hodit

Service list

Servisní list

Manual

Návod