e-shop

Výčepní zařízení

Card image cap

Vlajková řada naší produkce. Přenosné chladící výčepní zařízení, která jsou vhodná pro chlazení a čepování (nejen) piva v domácnostech, na zahradních párty, v barech nebo na festivalech.

Card image cap

To, že vyladěný design a perfektní funkčnost nemusí jít proti sobě, dokazuje řada luxusních výčepních zařízení. Ať už máte rádi čisté nerezové linky nebo propracované dřevěné detaily, stoprocentně si vyberete.

Card image cap

CWP

Inovované řešení chladičů pro profesionální využití. Kombinuje výhody kontaktních a vodních chladičů tak, že nepracuje s ledem a může velmi rychle předávat energii. Díky tomu má při nižší spotřebě vyšší výkon než vodní AS.

Card image cap

Profesionální podstolové pivní chlazení používající pro chlazení výměník s vodou, z níž vytváří výparník ledovou zásobu. Používá se v kombinaci s výčepním stojanem a má vertikální orientaci. Najde využití v hospodách, barech a restauracích.

Card image cap

Vybrané chladiče vhodné pro vinaře, vinotéky a vinné bary. Stylový design odráží odlišné použití oproti pivní kultuře. Chladiče jsou vybavené komponenty a materiály, které odolávají zvýšené agresivitě vín.