e-shop e-shop

Jsme přední český výrobce chladicí a výčepní techniky

Náš výrobní program zahrnuje širokou škálu chladících a výčepních zařízení. Ty prodáváme jak doma, v České republice, tak ve více než sto zemích po celém světě. Stále však zůstáváme věrni vizi rodinné společnosti s ryze českým kapitálem, která si razí cestu vlastními originálními výrobky, které jsou jedinečné jak technickými parametry, tak nezaměnitelným designem.

Obchodní centrum Sadová

Obchodní centrum Sadová

Výrobní závod Dohnalice

Výrobní závod Dohalice

V současné době naši výrobu, administrativu, obchod a logistiku zajišťujeme ze dvou areálů - původního obchodního centra Sadová a nově postaveného výrobního závodu Dohalice.

Design

Soudek

Už od začátku jdeme cestou vlastních, originálně navržených výrobků, a to jak po stránce technické, tak i po stránce designové. Díky používání kvalitní leštěné nerezové oceli v kombinaci s tvrdým dřevem vznikají ušlechtilé a nestárnoucí detaily.

Novinky

Novinka

Každým rokem přicházíme na trh se zcela novými zařízeními. V současnosti tak máme nejširší sortiment suchých pivních chladičů a kompaktních chladících zařízení na evropském trhu.

Inovace

Inovace

Současně s uváděním nových výčepních a chladících zařízení na trh zároveň neustále inovujeme stávající portfolio tak, aby odpovídalo novým požadavkům vás, našich zákazníků.

...

Naše výčepní stojany nyní nabízíme i v pískované variantě.

...

U vodních chladičů máme nově možnost vodoznaku s výpustí.

...

U výčepního zařízení Kontakt 300 TP jsme zjednodušili instalaci kohoutů.

Certifikace a garance kvality

Jsme si velmi dobře vědomi kvality českého piva a hlubokých kořenů české pivní kultury. Abychom obojí mohli co nejlépe společně s našimi výrobky prezentovat ve světě, používáme pouze certifikované materiály a suroviny splňující ty nejvyšší požadavky hygienických a CE norem, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a přetrvávající hodnotu.

Strojírenský zkušební ústav

Ekologické chladivo R290

Naše výrobky certifikujeme u Strojírenského zkušebního ústavu dle nejnovějších norem pro evropský trh. Výrobky splňují nejvyšší kritéria pro chladivové systémy z hlediska elektrické bezpečnosti.

Certifikace cULus

Certifikace kvality TUV

Označuje výrobky určené pro trhy v USA a Kanadě splňující ty nejpřísnější kritéria podle UL a CSA standardu a zaručuje jejich vysokou kvalitu a bezpečnost.

Certifikace
NSF

Certifikace Proin gravida

Jsme držitelem hygienického certifikátu NSF, které je základním požadavkem pro prodej výrobků na trhu USA a Kanady.

VZNIK ZNAČKY LINDR

Píše se rok 1992 a Miloš Lindr zakládá výrobní a servisní společnost v oboru chladicí a výčepní techniky. Díky mnoholeté poctivé práci a naslouchání požadavkům svých zákazníků rychle roste z malé rodinné firmy v předního českého výrobce - společnost jakou jsme dnes.

I nyní, kdy nabízíme zajímavou a inovativní práci více než stodevadesáti zaměstnancům a máme nejširší ucelený výrobní program v Evropě, se stále hrdě hlásíme k našim kořenům, vizím rodinné firmy s ryze českým kapitálem. K tomu, co před třiceti lety začal Miloš Lindr budovat.

2020

KONTAKT 300 TWIN POWER
GREEN LINE

KONTAKT 300 TWIN POWER GREEN LINE

2018

Technologická chlazení CWP

2016

Výčepní stojany LINDR GRAND

Výčepní stojany LINDR GRAND

2014

Výčepní stojany LINDR NAKED, NAKED ONE

Výčepní stojany LINDR NAKED, NAKED ONE

2013

Designové modely řady EXCLUSIVE

2012

Modelová řada GREEN LINE

2009

Unikátní konstrukce CWP

Unikátní konstrukce CWP

2004

Výčepní stojany LINDR T

2003

Luxusní chladiče MODEL SOUDEK

Luxusní chladiče MODEL SOUDEK

2002

Kontaktní chladiče MODEL PYGMY 15 a KONTAKT 115

Kontaktní chladiče MODEL PYGMY 15 a KONTAKT 115

1999

Výrobníky sodové vody

1997

Sériová výroba vodních chladičů AS

Sériová výroba vodních chladičů AS

1992

Servis a atypická zakázková výroba

Servis a atypická zakázková výroba