e-shop e-shop

Výčepní stojany

Card image cap

Výčepní stojany řady Naked se vyznačují čistými křivkami v celonerezovém provedení bez jediného sváru. Ucelená řada s jedním kohoutem dává nové možnosti vystoupit z nudy nejrozšířenějších výčepních stojanů a posunout design podniku o úroveň výš.

Card image cap

Je vám jeden kohout málo? Řada stojanů Naked Cold Bridge nabízí čtyř, šesti, osmi, deseti a dvanácti kohoutové varianty. Všechny jsou v celonerezovém provedení bez jediného sváru s dokonale vyřešeným dochlazováním pro širokou pivní nabídku na čepu a jsou vlajkovou lodí naší produkce.

Card image cap

Naše nejnovější řada výčepních stojanů LINDR COLD BRIDGE zaujme každého na první pohled. Stojany stylizované do tvarů písmen T, H a obrácené U přináší designovou čistotu bez svárů a zbytečných přírub a zároveň představují technologickou špičku v oblasti dochlazování až ke kohoutu. Stojany LINDR COLD BRIDGE jsou aktuálně to nejlepší co oblast výčepních stojanů nabízí.

Card image cap

Subtilní a elegantní s minimalistickým designem a jedním kohoutem, to je stojan Lindr Tube. Je vhodný do menších prostor barů, zahrádek nebo altánů. I přes svou subtilnost nabízí širokou škálu příslušenství a modifikací.

Card image cap

Výčepní stojany typu Lindr Grand dominují prostředí každého pivního výčepu, ve kterém jsou umístěny. Mají tři nebo pět kohoutů, celonerezovou, vysoce kvalitní konstrukci bez svárů a širokou škálu možností modifikací stejně jako naše ostatní výčepní stojany.

Card image cap

Výčepní stojany typu Lindr nabízejí největší flexibilitu počtu kohoutů z celého našeho portfolia - od dvou do deseti. Jejich vzhled odpovídá našim vysokým standardům, ať už se jedná o nerezové provedení bez svárů nebo vysokou variabilitu doplňků.

Card image cap

Výčepní stojan soudek je svého druhu výjimečným produktem kombinujícím kvalitní dubové dřevo a nerezovou ocel. Stojan je možné opatřit jedním, dvěma nebo třemi kohouty.