e-shop e-shop
Zpět / Spustili jsme provoz v nové hale - Aktuality

Spustili jsme provoz v nové hale

15.07.2021

Spustili jsme provoz v nové hale

15.07.2021

Konečně. Máme obrovskou radost, že vám můžeme oznámit skvělou zprávu - začali jsme uvádět do provozu novou výrobní halu v Dohalicích, jejíž výstavbě se už téměř tři roky věnujeme. Díky ní se naše výrobní kapacity navýší na zhruba 100 000 chladičů ročně. 

 

A to nejen díky její velikosti, ale především nejmodernějším technologiím, které jsme i z velké části sami navrhovali tak, aby maximálně odpovídaly našim náročným požadavkům.

Díky tomu máme:

  • 4500 paletových míst v moderním několikapatrovém skladu, kde jezdí speciální vysokozdvižné vozíky zvedající palety až do výšky devíti metrů.

  • 680 m výrobní linky, která je co možná nejefektivněji seskládaná mezi jednotlivými pracovními stanovišti tak, aby eliminovala zbytečné práci.

  • Tři speciální skladové výtahy KARDEX pro efektivnější přípravu materiálu pro výrobu.

  • Místa pro nakládku kamionů řešená jako v profesionálních logistických centrech.

  • Prostorné a příjemné prostory pro zaměstnance (ať už se jedná o kanceláře konstrukčního a výrobního oddělení nebo zbrusu novou jídelnu a šatny)

Tím to ale nekončí. Ve chvíli, kdy se do Dohalic přesune kompletní výroba ze Sadové budeme tam mít spoustu místa, které využijeme mimojiné pro větší showroom a školící centrum, rozšíříme prostory servisu a provedeme rekonstrukci kanceláří.