e-shop e-shop

ÚČETNÍ

Sadová

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE ÚČETNÍ

Hledáme nového kolegyni/kolegu na pozici účetní, která/ý se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující ryze české firmy.  Naše společnost se zabývá výrobou chladicího a výčepního zařízení.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • znalost daňové legislativy, zejména DPH
  • praxe min. 3 roky
  • aktivní přístup k práci
  • důraz na plnění termínů
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • týmový duch
  • ochotu učit se novým věcem

Výhodou může být:

  • nástup možný ihned
  • znalost systému Helios Orange

Pracovní náplň:

  • pravidelné zpracovávání a účtování došlých tuzemských i zahraničních faktur
  • příprava a kontrola hlášení Intrastat
  • evidence a účtování drobného a dlouhodobého majetku
  • kontrola a rovnání saldokontních účtů
  • zpracování a účtování cestovních příkazů
  • spolupráce s obchodním oddělením a skladem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v prosperující a stále rostoucí ryze české společnosti
  • jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky
  • nástupní základní hrubou mzdu 25000 až 30.000 Kč, po zaučení osobní ohodnocení
  • 2x ročně odměny při splnění kvalitativních ukazatelů
  • systém benefitů (docházkový bonus, obědy zdarma, sleva na firemní výrobky)

Nástup možný ihned.

Váš životopis můžete vložit přes webový formulář pod touto pracovní nabídkou nebo zaslat e-mailem na jaroslava.pavlaskova@lindr.cz

Pro více informací volejte 774 070 396

Pošlete nám životopis

Povolené typy souborů:
pdf doc docx odt

Velikost souboru:
menší než 5 MB.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.