Czech up your beer cooling and dispensing systems

Kariéra

Společnost LINDR vytváří každoročně mnoho nových pracovních pozic na všech úsecích své činnosti spojené s výrobou, obchodem.

Životopisy zasílejte na adresu:

Zaměstnancům nabízíme kreativní práci v dobrém kolektivu, nadstandardní platové ohodnocení, možnost profesního růstu a řadu výhod a benefitů.

Aktuálně hledáme: ASISTENT KONSTRUKCE – specialista na tvorbu návodů | POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - PIVOVAR MŽANY

ASISTENT KONSTRUKCE – specialista na tvorbu návodů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • výbornou znalost práce s PC - MS Office
  • výbornou znalost českého jazyka, znalost Aj výhodou
  • praktické zkušenosti s tvorbou instalačních návodů, manuálů
  • praktická znalost 2D, 3D konstrukčního programu (SolidWorks, SolidWorks Composer) výhodou
  • uživatelská znalost informačního softwaru Helios výhodou.
  • znalost grafických programů Indesign výhodou

 Pracovní náplň:​

  • tvorba provozně technické dokumentace (návody k obsluze, uživatelské příručky, katalogy náhradních dílů  apod.)
  • tvorba návodů výčepních zařízení, práce s prostorovými modely, tvorba 2D pohledů
  • správa kusovníků produktů a tvorba 2D konstrukční dokumentace
  • spolupráce s oddělením konstrukce a  technologie

 Nabízíme:

  • odborný růst v moderní, prosperující ryze české společnosti
  • možnost průběžného vzdělávání
  • jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky
  • základní hrubá mzda od 30.000,-
  • 2x ročně odměny při splnění kvalitativních ukazatelů
  • systém benefitů

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - PIVOVAR MŽANY

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • časová flexibilita
  • pracovitost

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • zázemí ryze české stabilní společnosti

Místo výkonu práce : Mžany | Druh pracovního poměru : hlavní pracovní poměr | Nástup možný ihned nebo dle dohody

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů

Odesláním životopisu a ostatních příloh dobrovolně souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, tj. titul, jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu, korespondenční adresa, e-mail, telefonní číslo, kvalifikační předpoklady, přehled dřívějších zaměstnání, rozsah a dobu výkonu práce v jednotlivých činnostech (případně dalších osobních údajů, které jsem uvedl/a v přiloženém životopise, případně v přílohách) pro účely výběru uchazečů o zaměstnání ve společnosti LINDR.CZ s.r.o, Sadová 132, 503 15 Nechanice (dále jen Správce).

Správce může osobní údaje zpracovávat po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 3 měsíců po ukončení tohoto výběru z důvodu oprávněných zájmů správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.

Beru na vědomí, že můžu kdykoli písemně požádat o výmaz osobních údajů zpracovávaných Správcem.