Czech up your beer cooling and dispensing systems

Kariéra

Společnost LINDR vytváří každoročně mnoho nových pracovních pozic na všech úsecích své činnosti spojené s výrobou, obchodem.

Životopisy zasílejte na adresu:

Zaměstnancům nabízíme kreativní práci v dobrém kolektivu, nadstandardní platové ohodnocení, možnost profesního růstu a řadu výhod a benefitů.

Aktuálně hledáme:

ZÁMEČNÍK

Požadujeme:

  • SOU, obor zámečník výhodou
  • Praxe v oboru zámečník výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:

  • Skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
  • Řemeslná spoluúčast na výrobě prototypů
  • Svařování ocelových konstrukcí

Nabízíme:

  • Odborný růst v moderní, prosperující společnosti
  • Možnost průběžného vzdělávání
  • Jednosměnný provoz
  • Mzda dohodou
  • 2x ročně odměny při splnění kvalitativních ukazatelů
  • Stravování zdarma

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů

Odesláním životopisu a ostatních příloh dobrovolně souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, tj. titul, jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu, korespondenční adresa, e-mail, telefonní číslo, kvalifikační předpoklady, přehled dřívějších zaměstnání, rozsah a dobu výkonu práce v jednotlivých činnostech (případně dalších osobních údajů, které jsem uvedl/a v přiloženém životopise, případně v přílohách) pro účely výběru uchazečů o zaměstnání ve společnosti LINDR.CZ s.r.o, Sadová 132, 503 15 Nechanice (dále jen Správce).

Správce může osobní údaje zpracovávat po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 3 měsíců po ukončení tohoto výběru z důvodu oprávněných zájmů správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší.

Beru na vědomí, že můžu kdykoli písemně požádat o výmaz osobních údajů zpracovávaných Správcem.

Chcete dostávat novinky e-mailem?

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.