Czech up your beer cooling and dispensing systems


Výčepní zařízení KONTAKT 155/K Green Line

Výčepní zařízení KONTAKT 155/K Green Line

Výčepní zařízení řady KONTAKT 155 GREEN LINE jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů na komerčních akcích, festivalech a eventových akcích se dvěma kohouty. Rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti i v profesionálním využití.

GREEN LINE - všechny modely řady KONTAKT 155 jsou kompletně v provedení GREEN LINE.

ZVÝŠENÝ VÝKON - výčepní zařízení řady KONTAKT 155 svým průběžným výkonem 120-160 l/hod. umožňují podávání cca 240-320 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

TLAKOVÁNÍ SUDU - MODELY KONTAKT 155/K jsou vybaveny zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, výkonnějšího a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.

SNADNO PŘENOSNÝ - bezpečná manipulace je stále zachována díky rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.

VÝBAVA - standardní součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.


Rozměry KONTAKT 115/K Green Line   Výkon (l/hod) To 0°C/Tk 50°C
  Výkon chladícího kompresoru (Hp)
  Typ vzduchového kompresoru (bar)
  Hmotnost Netto (kg)
  Počet chlazených nápojů
Délka chladících smyček (m)


© 2021, Výčepní zařízení - LINDR.CZ.s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑