Czech up your beer cooling and dispensing systems


RSS

Aktuality

LINDR na závodním okruhu

11.08.2014 09:00

LINDR na závodním okruhu

Na slavném okruhu Nürburgring v Německu došlo ke spojení silných závodních tahačů a našich spolehlivých výkonných chladičů LINDR.

Nerezová paráda

06.08.2014 16:54

Nerezová paráda

Někdy je těžké si představit, jak bude zvolený stojan sedět do konceptu výčepního místa. Pomůžeme vám obrázkem. Podívejte se, jak stojan LINDR NAKED COLD BRIDGE skvěle pasuje do moderního prostoru pivovaru Lužiny.

Nová skladovací hala

14.07.2014 07:44

Nová skladovací hala

Vždy jsme chtěli našim zákazníkům dopřát komfort rychlých dodávek, mít připravené zboží na skladě a co nejdříve ho odesílat. Proto jsme se rozhodli postavit novou skladovací halu.

Chladiče Lindr pod náporem Českého pivního festivalu

Český pivní festival konaný v květnu tohoto roku je unikátní akce pro milovníky piva. Její návštěvníci měli možnost ochutnat nejrůznější značky piv a pivních speciálů. O kvalitní chlazení lahodného moku se postaraly chladiče Lindr - a náročnou zkoušku obstály, jako již tradičně, na výbornou!

Rozdrcený pod kolem automobilu

Chladič PYGMY 25/K byl zákazníkem podroben nechtěnému a nečekanému testu odolnosti. Dostal se pod kola automobilu.

Úspěch stojanů LINDR NAKED COLD BRIDGE

O zdárném startu stojanu LINDR NAKED COLD BRIDGE jsme byli přesvědčeni. Přesto nás strmý nárůst jeho popularity  mile překvapil. Je vidět, že naši zákazníci jsou moderní lidé, kteří nejdou v davu.

Praktická konstrukce KONTAKT 115/R

Důmyslná a kompaktní konstrukce je jednou ze základních charakteristik našich výrobků. Typickým příkladem je suchý chladič KONTAKT 115/R, jehož hlavním rysem je vestavěný redukční ventil na CO2.

Chladiče LINDR v Karibiku i Tichomoří

V České republice již všichni vědí, že firma LINDR vyrábí kvalitní a spolehlivé chladiče na pivo. Ke stejnému poznání docházejí i další země a zákazníci z celého světa. Chodí k nám úžasné fotky z pláží poblíž Panamy, v jejichž popředí dominují KONTAKT 55/K profi.

Chladič měsíce PYGMY 25/K

01.04.2014 11:35

Chladič měsíce PYGMY 25/K

Teplá zima a dobře nastartované jaro pustilo vaši chuť na pivo z opratí. Stejně nespoutaně se to projevilo
na obrovském nárůstu prodejů pivního chladiče PYGMY 25/K.

Nové stojany LINDR NAKED BRASS a BRONZE

Stojany LINDR NAKED demonstrují naši schopnost vytvářet nejen věci krásné, ale zároveň nadčasové, praktické a funkční. Zkuste na chvilku pohledět na nový LINDR NAKED BRASS a BRONZE.


© 2019, Výčepní zařízení - LINDR.CZ.s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑