Czech up your beer cooling and dispensing systems


Nové stojany LINDR NAKED

14.10.2013 15:02

Nové stojany LINDR NAKED

stojany NAKED

Stojany LINDR NAKED s sebou nesou několik revolučních myšlenek a kroků. První z nich je proříznutí šedi trhu zaplaveného stojany typu „kobra“. Právě stojany LINDR NAKED, které se pohybují v cenové relaci podobné „kobrám“, oproti nim poskytnou luxusní design, kvalitní zpracování i materiály. Pomohou vám vystoupit na světlo a stát se něčím zajímaví.
Hned další unikátnost je spojená s provokativním názvem LINDR NAKED, který však není samoúčelný. Jednoduchá konstrukce stojanu totiž umožňuje upravit jeho tělo i celkový design podle přání zákazníka a to již od minimálního množství 50ks. Doslova si můžete stojan obléci do svých nápadů, dát mu vlastní tvář. Kvalitní nerezové tělo lze vyrobit v rozličných tvarech, barvách či ho opatřit trvale umístěným logem. Nedílnou součástí je i několik variant osvětlení.

Stojany LINDR NAKED se nestávají jen nabízeným výrobkem, ale jsou též vybídnutím pro vaši fantazii a platformou, do které vložíte svou tvář a myšlenku.
Stojany jsou dostupné v základním jednokohoutovém provedení. Při požadavku na více kohoutů je možné umístit několik stojanů LINDR NAKED vedle sebe a vytvořit tak designově neotřelé výčepní místo.


© 2021, Výčepní zařízení - LINDR.CZ.s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑